wij zoeken nog toffe collega's om ons team te versterken in privehuis te wo

geen foto

BENT U HET BEU DAGEN TE VERSLIJTEN ZONDER GELD TE VERDIENEN,DAN MOET U NU BIJ Private-girls ZIJN. wij zoeken nog 2 leuke collega's om ons team te versterken,kunnen u verzekeren dat er een goede verdienste is. We bestaan al jaren en hebben een vast klanten bestand. Leuke collega's,gezellige sfeer,correcte uitbetaling (dagelijks)Hygienisch en discreet,uren en dagen overeen te komen,vervoer of inslapen mogelijk. veilige omgeving met camera's. Studente's-beginners welkom-geen ervaring noodzakelijk,opleiding voorzien Wij verwachten van u : Eerlijk-correct-stipt-klassevol,Belgische verblijfsvergunning,min 18 jaar, nederlands of engels spreken

Website: http://www.private-girls.be
Website Tip: www.aanbod.xxxOver de adverteerder:

Naam: Private-girls
Telefoon: 032930868
Woonplaats: provincie Antwerpen

Opties:

Geplaatst: 675 dagen geleden
Bekeken: 110 keer
 
     
 
 

[Nieuwe rubriek?]

Nederland België